Kullanıcı Kolaylığı İçin Celtabet

Celtabet sitesi, birçok oyun sağlayıcısından çok sayıda oyun içerdiğinden, en sevdiğiniz oyunları uzun bir listede gezinmek zorunda kalmadan bulmanızı sağlayan iyi bir oyun lobisine sahip olmak önemlidir. Lobi burada oldukça basit, ama kullanımı kolay ve çok hızlıdır.

Oyunlar; oyuncuların favorileri, yeni oyunlar, Celtabet casino oyunları ve anında kazan gibi kategorilere ayrılır ve kategorilerden birine tıklamak tüm özellikli oyunların bir listesini getirir. Tüm oyunları aynı anda görmek istiyorsanız, tüm slotların ve masa oyunlarının uzun bir listesini oluşturmak için sağ taraftaki tüm oyunları tıklayabilirsiniz.

Temel Özellikler

Oyunlar alfabetik sırayla görünecek, böylece en sevdiğiniz oyuna kolayca inebilirsiniz. Tabii ki, bir oyun bulmanın en kolay yolu kullanışlı arama işlevini kullanarak oyunu bulmaktır. Ayrıca, hızlı erişim için Celtabet slot makinesini kişisel favorilerinize anında eklemek için oyun resmindeki yıldız simgesine tıklayabilirsiniz. Celtabet hesap sayfalarında gerçeklik kontrolü, oyun turlarınızın ve işlemlerinizin geçmişi, belge yükleme ve sorumlu oyun araçları gibi diğer bazı yararlı özellikler bulunur.